Pomozte žurnalistům a medializujte se

Jsme přesvědčeni, že v Čechách je množství šikovných lidí, odborníků, nápadů a zajímavých akcí, které si zaslouží mediální prostor a zviditelnění.

Medializuj.cz vám dává mimořádnou příležitost zviditelnit sebe, svou značku, podnikání nebo zaměstnavatele. Nabídněte žurnalistům zdroj kvalitních informací a budete odměněni mediální publicitou.

Jak to tedy funguje?

 

1
Registrujte se

Registrace je bezplatná, snadná a rychlá.

2
Buďte připraveni

Okamžitě po vyplnění profilu budete dostávat žádosti žurnalistů o informace. Při registraci zadejte aktivně používanou emailovou adresu a telefonní číslo, rychlost vašich odpovědí je často rozhodující. Reagujte pouze na relevantní žádosti v rámci svých odborných kompetencí.

3
Odpovězte na žádosti

Pozorně si přečtěte žádost žurnalisty a odpovězte v požadovaném termínu. Vaše kontaktní údaje jsou viditelné pro registrované žurnalisty a mohou vás kontaktovat i přímo.

Kodex chování

  1. Vytvořte si atraktivní profil, prezentujte své nejsilnější stránky, prokažte odborné znalosti, zkušenosti a dosažené výsledky.
  2. Na žádosti o informace odpovídejte co nejdříve. Uvědomte si, že žurnalisté mají striktní uzávěrky a pracují rychle. Myslete na to, že často vyhrává první.
  3. Prosíme nikdy neodpovídejte na žádosti, které jsou mimo oblast vašeho zájmu a znalostí. Respektujme vzájemně svůj čas a práci.
  4. Nezapomeňte o medializuj.cz říci svým přátelům a kolegům.